Nasza masarnia specjalizuje się w wyrobach w pełni naturalnych nie zawierających żadnych sztucznych dodatków. Produkcja naszych wyrobów bazuje na świeżym najwyższej jakości mięsie oraz na naturalnych przyprawach. Wędzenie odbywa się w wędzarniach tradycyjnych dymem z drzewa olchowego.

Nasza spółdzielnia posiada wiele nagród i certyfikatów takich jak „Najlepszy Producent Wędlin”, „Wzorowy Producent Żywności”, „Najlepsze w Polsce”. Trzy wyroby wędliniarskie: „Kiełbasa wiejska kruszewska”, „Salceson wiejski kruszewski” i „Wątrobianka wiejska kruszewska” zostały wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Za największe osiągnięcie uważamy jednak przyznanie prawa do używania znaku pierwszego Krajowego Systemu Jakości Żywności „Jakość Tradycja” jako pierwsza przetwórnia mięsa w Polsce. We wrześniu 2009 r. na „Polagrze Food” Spółdzielnia została członkiem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.

Regionalne Dziedzictwo Kulinarne jest znakiem potwierdzającym jakość tradycyjnej i innowacyjnej żywności, która promuje tradycje regionu. W 2012 r. na Międzynarodowych Targach w Poznaniu otrzymaliśmy medal za salceson wiejski kruszewski a w 2014 r. medal za wątrobiankę wiejską kruszewską.                       

W 2015 r. natomiast uzyskaliśmy „Grand Prix” w konkursie „Smak Powiatu Poznańskiego 2015” oraz otrzymanie „Medalu Targów Smaki Regionów 2015” za polędwicę szlachecką.

Nasze najnowsze osiągnięcie certyfikatu „ Najlepsza Jakość w Wielkopolsce 2016 r.” na produkty  „Kiełbasa biała kruszewska”, „Kiełbasa polska kruszewska”, „Polędwica surowa kruszewska”

Wszystkie nasze wyroby można zakupić w naszych sklepach firmowych oraz bezpośrednio w masarni. Zapraszamy.

 

KONTAKT:

 

Nazwa firmy: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna

Adres: ul.Spółdzielcza  nr.37/
       62-020  Swarzędz 
Województwo: Wielkopolskie 

Rodzaj produktu: Mięso, Półprodukty, Przetwory
Wyróżnienia: Inne

Email: info@rspkruszewnia.pl
Strona: http://www.rspkruszewnia.pl/masarnia-i-sklepy.html
Telefon: 618172578

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *