Nazwa Restauracji: Grape
Szef Kuchni: Łukasz Dudziński
Adres: Parkowa 8, 51-616 Wrocław
Województwo: Dolnośląskie

Grape Restaurant mieści się w przedwojennej, odnowionej willi na ulicy Parkowej, w sąsiedztwie Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego i Ogrodu Japońskiego.
To tutaj łączą się miłość i pasja do gotowania. Restauracja przyciąga gości znakomitą, międzynarodową kuchnią. Specjalnością , a zarazem bardzo ważnym elementem Grape Restaurant jest menu degustacyjne. Skomponowanie takiego menu to prawdziwa sztuka, która jest wizytówką Szefa
Kuchni- Łukasza Dudzińskiego.
Ukazuje ono najlepsze, autorskie kompozycje Szefa, którymi chce przybliżyć gościom wizję swojej kuchni. Każdy kęs dania to ogromne przeżycie uruchamiające zmysły– począwszy od wzroku, przez zapach i smak… Często zaskakuje tekstura dań, którą czujemy dopiero dotykając podniebienia.
   Menu degustacyjne to eksplozja smaków, a idealnie wyselekcjonowane wina przez
naszego Sommeliera jedynie dopełnią magiczny wieczór.
   Restauracja posiada bardzo rozbudowana kartę win. Jest to pierwsza w Polsce i Europie restauracja, która oferuje Bibliotekę Wina. Obiekt posiada też niewielką piwniczkę, a pochwalić się może ponad 400 rodzajami wina. Obsługą w tym zakresie zajmuje się doświadczony Sommelier. Wino klasyfikowane jest tutaj na smaki miłości, natury i luksusu .

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *