Nalewki Staropolskie tworzone są zgodnie z tradycyjnymi domowymi recepturami. Owoce z najstarszych odmian, pochodzące z naturalnych upraw z małych wiejskich sadów, łączone są z najlepszymi rodzajami spirytusu.
Nalewki osiągają swój niepowtarzalny smak dzięki aromatycznym przyprawom takim jak świeże pędy sosny, rodzynki, wanilia, cynamon w laskach, migdały, goździki, plastry miodu, skórka pomarańczowa i cytrynowa, świeży imbir.
„Nalewki Staropolskie” początkowo dojrzewają na słońcu, które wydobywa z owoców cały bukiet najwspanialszych aromatów i smaków, a następnie, przez co najmniej kilkanaście miesięcy leżakują w piwnicach w szklanych gąsiorach.

Po upływie pełnego okresu leżakowania, nalewki poddawane są filtracji i rozlewane do butelek.
Nalewki Staropolskie to produkty ekskluzywne. Na rynku alkoholowym pozycjonowane są jako produkt niszowy z najwyższej półki pod względem jakości i wyglądu. Poszczególne rodzaje są wytwarzane w krótkich seriach i są rocznikowane. Nasze wyroby są rekomendacje przez Slow Food (trzy smaki mają certyfikaty), są Laureatem Nagrody Godła Teraz Polska, są nagradzane i wyróżniane na ogólnopolskich festiwalach nalewek i miodów. 

KONTAKT:

 

Nazwa firmy: Nalewki Staropolskie Karola Majewskiego

Adres: ul. nr./
       -  -
Województwo: Cała Polska 

Rodzaj produktu: Alkohole
Wyróżnienia: Gault&Millau, Slow Food, Ministerstwo Rolnictwa, Inne

Email: nalewki@nalewki.pl
Strona: www.nalewki.pl
Telefon: 501301819