Naturalny, tłoczony na zimno olej z Góry Św. Wawrzyńca ma właściwości prozdrowotne. Wytwarzany jest metodą tłoczenia na zimno bez procesu rafinacji z najlepszego polskiego rzepaku pochodzącego z okolic Góry Św. Wawrzyńca w kujawsko- pomorskim, gdzie żyzne gleby dają ziarno wysokiej jakości bogate w minerały.

Olej posiada walory zdrowotne przewyższające oliwę z oliwek szczególnie pod względem kwasów Omega 3 i witaminy E, mających istotny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Redukuje zły cholesterol we krwi,zmniejsza wiec ryzyko zawału serca i wylewów, zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby nowotworowe i cukrzycę typu II. Zalecana dawka dzienna to 1-3 łyżek oleju najlepiej jako dodatek do potraw.

Olej dla smaku:

Idealny w nowoczesnej diecie dla ludzi aktywnych oraz dla osób dbających o swoje zdrowie. Niezbędny w prawidłowej diecie, zawiera olbrzymią ilość koniecznych dla organizmu nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ma wyrazisty smak, nadaje się doskonale do sałatek, surówek, potraw gotowanych na parze, na marynaty, okrasy do sosów i past.

KONTAKT:

 

Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Rolno-Spożywcze Lech Rutkowski

Adres: ul.Kałdus nr.16/
       86-200  Chełmno
Województwo: Kujawsko-pomorskie 

Rodzaj produktu: Półprodukty, Przetwory, Inne
Wyróżnienia: Inne

Email: z.rutkowska@olejdlazdrowia.eu
Strona: olejdlazdrowia.eu
Telefon: 725920909