W dniu 11 kwietnia 2019r w hotelu Herbarium**** odbędzie się premiera książki Polish Chef pt. Kucharze Nasza Historia”. Z tej okazji przygotujemy dla Państwa dziesięciodaniową kolację degustacyjną z alkoholem. Jest to pierwsze wydarzenie kulinarne w Polsce takiego kalibru, gdyż nigdy wcześniej nie udało się w naszym kraju zebrać tylu cenionych szefów kuchni oraz barmanów w jednym miejscu.

Na talerzach ma gościć produkt przede wszystkim regionalny, pochodzący z Polskiej Ziemi dostarczany przez lokalnych producentów.

Od strony kuchni o gości zadbają jedni z najlepszych kucharzy, cukierników w tym kraju oraz kilku naszych przyjaciół z zagranicy:

Rafał Koziorzemski
Marcin Popielarz
Daniel Watkins
Michał Kępiński
Jacek Koprowski
Dawid Klimaniec
Ianthi Michalaki
Mateusz Dziwosz
Michał Wiśniewski
Patryk Szczepański
Ryan Thompson
Michał Szczepański
Dariusz Antończyk
Kamil Kędzierski
Patryk Stafin

Natomiast od strony baru raczyć nas będą drinkami:
Steve Zachariasz
Łukasz Stafin

Podczas kolacji będzie również okazja spróbować alkoholi z Dworu Sieraków czy też kawioru od Antonius Caviar. Gościem specjalnym kolacji będzie Cristian Gadau, współwłaściciel oraz założyciel The Best Chef’a.

Co do samego obiektu jest to piękny 4**** gwiazdkowy hotel położony w miejscowości Chomiąża Szlachecka woj. Kujawsko-Pomorskie nad jeziorem Chomiąskim. Cały kompleks mieści się w pięknej i barwnej okolicy lasów i jezior, otoczony sześciohektarowym parkiem.

Sam budynek jest to odrestaurowany dwór należący niegdyś do Rodu Nałęczów. Po restrukturyzacji oraz remoncie obiekt został zaadoptowany na wysokiej klasy kompleks hotelowy, stawiający przede wszystkim na kontakt z naturą.

Jest to jedno z nielicznych miejsc w Polsce, w którym Szef Kuchni posiada własną uprawę warzyw oraz ziół, z których to tworzy menu na podstawie sezonowe produkty z własnej hodowli.

 

 

Cały dochód z kolacji zostanie przeznaczony na pomoc Centrum Onkologii Dziecięcej, Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

 

Rezerwacji można dokonywać pod nr. Tel. 52 307 70 00